Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2010, 15:33   #42
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Ekhem... nie wiem czy wiecie, ale zaraz po pierwszym pytaniu tego typu (pierwszy post komentarzy) zedytowałem post rozpoczynający ten temat... Myślałem, że się zapoznaliście, a piszecie miejscami inaczej z przyzwyczajenia...

Dopuszczam pogrubienie w przypadku, kiedy Wasza postać coś podkreśla, jak w powyższym przykładzie Prosiłbym też, żebyście czasami, zanim napiszecie swojego posta, przeczytali sam spód mojego poprzedniego, często dodaję dwa albo i trzy edity, bo mi coś wpada do głowy po napisaniu

Mam też pytanie o naturę rozgrywki. Nie wiem jak to się stało, ale ani podczas rekrutacji, ani rozmów z graczami nie zauważyłem, że w sesji mogą się pojawić ostre wątki, a teraz już widzę, że parę osób ma ochotę/nie odmówiłoby Stąd moje pytanie, czy chcielibyście, żeby do sesji dołączyć znaczek +18, czy na ewentualne intymne relacje spuszczamy cnotliwie kurtynę niedomówień?

Nefariusie, możliwe też, że to tylko moje wrażenie, ale... czy bawisz się dobrze w sesji? Jeśli chciałbyś jakiś wątek czy coś, to możesz ze mną zawsze porozmawiać, staram się brać pod uwagę potrzeby graczy w sesji, o ile zostaną mi one wcześniej zakomunikowane Możliwe, że przesadzam i panikuję, ale odniosłem wrażenie, że sesja Cię nie ciekawi Nie pytaj czemu tak myślę, Kawciowa intuicja

EDIT: Uuuuuuuuu, Ryld, dałeś w poście zdjęcie Tarji z Nightwish, nie? Lubię babkę

EDIT2: Ups, znowu się porobiło, z mojej winy, przepraszam serdecznie. Podczas pisania posta nie pomyślałem o toalecie, a jak mi zwrócono uwagę, powinienem był to zrobić. Jako, że były już posty i nikt jakoś nie zwrócił uwagi na kwestie higieniczne, uznałem, ze najwygodniej będzie, jeśli Amnijczycy na boku poproszą służbę o jakieś pomieszczenie. Tak mi było po prostu najwygodniej bez zbędnego mieszania w poprzednich postach. Mam nadzieję, że nikt nie czuje się specjalnie pokrzywdzony?
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 05-05-2010 o 16:03.
Kaworu jest offline