Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2010, 19:13   #50
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
1. Rusza akcja społeczna: Przygarnij Golema.
Znaczy merill po przemyśleniu sprawy nie chce być szczęśliwym posiadaczem golema, ani szlachcicem. W związku z czym potrzebny jest posiadacz golema. Ktoś chętny?

W ramach ułatwienia (a nawet tak mi bardziej pasuje): nawet nie trzeba tego golema znaleźć, zostanie on nam przesłany przez znajomego szalonego podróżnika, (zapewne Eskatonik albo Lihalan, choć można sobie zażyczyć) z enigmatycznym dopiskiem typu "zrób to co słuszne". I pytanie "czego on od nas chce" będzie jednym z pierwszych.

2. Jeśli kogoś zrobienie mechaniki przeraża to moge go wyręczyć, ewentualnie można zrobić najpierw fabułę i mi ją przesłać, a mechanike kiedyś tam.

3. Jesli chodzi o ekwipunek, to jak ktoś nie chce tarcz/broni/czegokolwiek to nie musi tego mieć, proste.
Rzeczy publiczne możecie mnie z umiarem, znaczy jakiś skoczek, skafandry narzędzia itp mogą być na wyposażeniu statku. Ekwipunek prywatny o niskiej wartości (ubrania itp) są w pakiecie, ale jak ktoś chce coś super to niech za to zapłaci, choćby ryczałtem parę punktów i będzie spokój.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline