Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2010, 14:54   #13
Sylverthorn
 
Sylverthorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Sylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputacjęSylverthorn ma wspaniałą reputację
- Toż ci traf, też jestem z Talabeklandu. - odparła z zaskoczeniem Elsa, przyjmując swoją część posiłku. - A dzicz... Cóż, zapadła wieś przy lesie, jak to u nas. Tatko zwiady wokół chat robił, zwierzynę znosił, to i mnie z braku syna przyuczył. Wiochę jakoweś zbiry z dymem puściły, a rodzinę rozdzielili, tom i tu teraz z wami. Żyć trzeba, to i roboty różne brałam. - opowiedziała w skrócie z pewnym smutkiem. - Nic wielkiego. - dodała, jakby próbując samą siebie przekonać. - A wy, mości krasnoludzie? - zwróciła się do Grina. - Nie widziałam dotąd znawcy mechanizmów.
 
__________________
GG: 183 822 08

"Hokey religions and ancient weapons are no match for a good blaster at your side, kid." - Han Solo
Sylverthorn jest offline