Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2010, 13:28   #15
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Uśmiech na twarzy mężczyzny stał się szerszy i serdeczniejszy.
- Hej dziewczyno. Toś Ty moja krajanka. No spójrz gdzie to nam się spotkać przyszło. Ja tam zarabiam polując dla magów. Nie uwierzysz ile za język traszki dają. Jak się ma znajomości, to można całkiem nieźle zarobić. Mówię Ci nie masz klientów nad magów. Czekajże. A znasz Ty starego Buholza szynkarza „ Pod Wagą” w Oku Lasu ? – Gert użył zwyczajowej nazwy Talabheim - Mój dobry znajomy. Jego żona Ada z domu jest Braun. Może jaka twoja krewna ?
Jak to zwykle bywa pomiędzy ziomkami Fripp zaczął szukać wspólnych znajomych.
- A ty kapłanie co tak milczkiem siedzisz ? Gardłogrzmot mowę Ci odjął, hę ? Z Norski jesteś ? Ciekawość bierze spytać czemuż to Sigmarowi służysz ? Ulryk wszak bardziej na północy sławny i w poważaniu.
Gert nachylił się nad Elsą i szepnął jej do ucha tak by nikt inny nie słyszał.
- Na piwożłopa mi ten cały klecha wygląda. Pewnie zaśnie na warcie.
Fripp jako wyznawca brata Ulryka Tala nie miał zbyt dobrego mniemania o sigmarytach.
 
Tom Atos jest offline