Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2010, 15:39   #33
Imuviel
 
Imuviel's Avatar
 
Reputacja: 1 Imuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwuImuviel jest godny podziwu
Marlon wyleciał z samochodu, wrzeszcząc wysokim głosem jak dziewczynka.
Rozłożoną mapę w desperacji odrzucił od siebie. Pierwszy raz widział na żywo szczura, ale nigdy nie podejrzewał, że są takie wielkie! Zostawił uchylone drzwi. Kiedy to bydlę zdołało wejść do środka? Będzie musiał pojechać do myjni...
W koło MacNammary zbiera się grupka ludzi. Podczas gdy kapitan wydawał instrukcje, Marlon uparcie dociskał do nosa chusteczkę i marzył tylko o tym, by wrócić do domu, gdzie nie śmierdzi śmieciami, nie grasują mordercy ani bezdomni.
Telefon od Terrence'a przywitał z ogromną ulgą. Coś ruszyło, a to dopiero pierwszy krok.
- Jesteśmy w Nowym Jorku, mamy dwudziesty pierwszy wiek... Podaż niewinnych i uczciwych jest bliski zeru. - mruknął pod nosem.
Gdy już skończyli, Marlon pożyczył od jednego z techników latarkę na chwilę i rozejrzał się po wnętrzu wozu.
- To tylko głupi gryzoń. - wmawiał sobie, oddając latarkę.
Nie spiesząc się, pojechał do siebie. Pod chłodną wodą prysznica, zmył z siebie brud z Red Hook. Puścił z głośników muzykę i rozłożył na ziemi czyste kartki wyszarpane z drukarki.

YouTube - Massive Attack - Teardrop

Przed przystąpieniem do działania zalogował się tylko na 'biurowe' konto i wysłał maila do Wydziału Monitoringu z prośbą o przekazanie materiału video z kamer z 24 godzin bądź 48 gdyby dało radę, z ulicy Richardsa.
Na pierwszej napisał u góry "KILLER", na drugiej "METHODS", na kolejnej "ANN WATERMANN (<<dobra dziewczyna>>)". Pod spodem każdej kartki zapisywał to co wiedział na dany temat. Marlon nawet nie zauważył gdy wskazówki zegara przesunęły się na dwudziestą czterdzieści trzy. Kolejne kartki dorobi jutro. A na twardej podłodze nawet dobrze się śpi...


On cię widzi...
 
__________________
moja postać =/= ja // Tak, jestem kobietą.
Imuviel jest offline