Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2010, 17:31   #4
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Legatus, widząc nacierających marines rzucił się pędem do przodu. Pierwszego przeciwnika powalił na ziemię potężnym ciosem pięści i zmiażdżył mu gardło stopą. Rzucił się w wir walki, jednocześnie wykrzykując jedną z imperialnych litanii. Krótka seria ze szturmowego boltera prosto w twarz nacierającego wroga, głowa znikająca w eksplozji krwi i pierwsza linia litanii:
- Czym jest twe życie? – Błyskawiczny obrót i cios Crozius Arcanum w tors następnego przeciwnika, który padł ze zmiażdżonymi żebrami i zniszczonymi oboma sercami, a potem następna linijka litanii – Mój honor jest mym życiem – Trzy pociski posłane w twarz atakującego marine – Czym jest twój los? – Crozius uderzający w głowę wroga i przemieniający ją w chmurę krwi i kości. Niosący się ponad polem bitwy głos Kapelana – Mój obowiązek jest mym losem - Błyskawiczny blok i seria pocisków posłana w brzuch przeciwnika - Czym jest twój lęk? - Potężny cios brzuch, który uniósł atakującego Astartes i cisnął nim o ścianę jaskini łamiąc mu kark - Mym lękiem jest ma porażka - Kilkusekundowa seria z boltera, zabijająca dwóch wrogich marines - Czym jest twa nagroda? - Unik i cios w plecy zaskoczonego marine, łamiący mu kręgosłup - Me ocalenie jest mą nagrodą - Uderzenie w tors posyłające jednego z marines w dwóch jego towarzyszy - Czym jest twe rzemiosło? - Błyskawiczna seria po próbujących się podnieść wrogach - Mym rzemiosłem jest śmierć - Dwa błyskawiczne ciosy Crozius Arcanum posłały w pył dwóch następnych wrogów - Co jest twym obowiązkiem? - Długa seria zabijająca kolejnych czterech wrogów celnymi pociskami w głowę - Mym obowiązkiem jest wieczna służba - nagle dostrzegł że wokół niego niema już żadnych wrogów. Kolejna grupa szarżowała na niego z niewielkiej odległości. Kapelan roześmiał i krzyknął - Za Imperatora i Roboute Guillimana! - i rzucił się w kierunku wrogów bez strachu.
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline