Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2006, 20:07   #13
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja chciałbym zwrócić uwagę na pewną sprawę, otóż zawsze większą uwagę przykładam do wyglądu i ozdoby broni niż do jej skuteczności - wynika to pewnie, z mojego uwielbienia do cech charakteru i zręczności a nie do budowy, czy percepcji. Co prawda postacie, którymi gram nie potrzebują ogromnych giwer, a wygląd jedynie pomoga zdobyć prestiż i kontakty wśród ludności. Przeważnie mój bohater nosi pojedyńczy srebny pistolet, ozdobiony w kolorowe "ilustracje-grafiti" a do tego szablę/rapier, z pieknie wykończoną rączką zatkniety za pas.
Niektórym pewnie wyda się to śmieszne, ale ja preferuje kolejność - 1.mów 2. strzelaj, a nie odwrotnie.
A co wy sądzicie o ozdabianiu broni w Nowym Świecie? Czy wasi bohaterowie noszą zakurzone, acz skuteczne glocki, czy przepiękne miecze?

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem