Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2006, 08:33   #14
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
cóż przeważnie zdarza mi sie grać w Neuro Zabójcami lub wszelkiej maści tropicielami tudzież Wojownikami autostrady ewent mechanikami. Raczej przykładam wage do pragmatyzmu osprzetu ale o niego dbam. Mój zabójca nosił pięknie wypucowanego lśniącego Desert Eagla w kaburze na swej sutannie Wojownik dbał o swojego Liberatora - Mustang GT rocznik 1968, reszta postaci mniej.
Ale faktycznie jeśłi założyć granie postacią np z FA to błyszczący kolt i piękna szpada to fajny klimacik - można dodać reputacje
Tu powinien sie wypowiedziec mój teamowy gladiator - Ratkin pochwal się jak sie obnosi i czym jeździ Twój gladiator
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem