Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2006, 14:58   #92
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
ojciec Conner


Kaznodzieja przygotował się do drogi. Ubrał się szczelnie i pozbierał wszystkie swoje rzeczy. Przez chwilę patrzał jeszcze na leżącę dziewczynę, potem na zbliżającą się burzę. W końcu odwrócił się i spojrzał na samochody i tych pseudo profesjonalistów. Młody Nowojorczyk wydawał się w sumie porządnym gościem, ale w takim towarzystwie długo nie pożyje. Conner znał takich facetów jak ten żołnierz, czy mumia. Nie dało się przejść pięćdziesięciu kilometrów pustyni, żeby nie spotkać tabunów takich jak oni „twardzieli”. A wszyscy mieli jedną cechę wspólną, naprawdę bardzo szybko umierali. Oczywiście w swoim mniemaniu oni nie bali się śmierci. Z drugiej strony jednak, według nich to „twardzielstwo” polegało na ratowaniu własnej dupy zawsze i wszędzie, kosztem wszystkich i wszystkiego. Kaznodzieja w myślach uśmiechnął się do siebie. Zaprawmy to chroniczną bezmyślnością i naprawdę płaskim cynizmem i mamy pełen obraz. Przez chwilę Conner rozmyślał nad wyborem. Nie, nie zgine przez braki intelektualne nadrabiane testosteronem.
Odwrócił się z powrotem w stronę burzy. Skoro Pan stawia przede mną kolejną próbę...cóż to się nie dzieje przypadkiem. Tak, to przynajmniej jest godny przeciwnik.
- I nie ulęknę się w godzinę próby, albowiem wiara jest moją siłą i moją tarczą. Wybrałeś mnie Panie spośród owieczek Twoich...
Kaznodzieja ruszył w stronę ruin w których jeszcze dziś rano spotkał Jimmyego. Dziś rano...a wydawało by się, jak by to było w jakimś innym świecie...
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline