Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2010, 20:25   #10
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy stworzenie potworka jest aż takie trudne, jak nastraszyłeś. Ja ciągle bardziej lubię nasze Stworki ^.^

W sumie w swojej karcie poruszyłam koncepcje 3 ras w tym Driad i Ludków Bree (taki odpowiednik krasnoludków/pratchettowych "Ciutludzi", którzy pędzą halucynogenny samogon ). Sama zabawa przy wymyślaniu tego jest przednia. No i można się pokusić na prawdziwe potworności, macki, pazury, kły (patrz: Sen Bena, początek Luny).

Kabaszu pozwolisz, że spytam na forum publicznym: Czy zezwoliłbyś na granie potworkiem w ramach już stworzonej rasy? (może ktoś się skusi na kolejnego Asco i popsuje ci plany )
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 26-08-2010 o 20:31. Powód: ...powtórzenia należy eliminować, eliminować!
Eileen jest offline