Wątek: Polska muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2010, 17:43   #43
Yoshish
 
Yoshish's Avatar
 
Reputacja: 1 Yoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwu
Panicz - nie sądzę, aby Ścianka leciała na Esce -.-
A po za tym nie ma tak naprawdę dobrej polskiej muzyki. Bo polska muzyka nie jest dobra - zdarzają się przebłyski - ale to jeszcze nie jest to. Ale nie znaczy to, że są one gówniane! Po prostu polskie. A to, że zagraniczne zespoły nie mogą być polskie, to nie wina tych ludzi, którzy wypowiedzieli się w tym temacie.

A tak 'poza' tematem, to, że mam Yoshiego w avatarze, znaczy, że jestem gównianym, pedałowatym fanboyem Nintendo?
Nie -.-

"Jeśli ktoś się autentycznie jara muzyką to nie musi się specjalnie napocić, by znaleźć coś wartościowego w każdym gatunku."

To jest temat o polskiej muzyce. Wymień chociaż po jednym zespole POLSKIEJ muzyki z 15 gatunków:
Alternative
Blues/Jazz
Rock
Heavy Metal
Hip-hop/Trip-hop
Pop
Reggae
(to jest siedem, wybierz sobie jeszcze osiem - brałem jak leci z radia spotify a nie chciałem rzucać tutaj Soul, Disco albo House)...


Minty - włóczykij był lepszy
 
__________________
.
?
...
!
Yoshish jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem