Wątek: Polska muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2010, 22:14   #46
Minty
 
Minty's Avatar
 
Reputacja: 1 Minty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumnyMinty ma z czego być dumny
Włóczykij okazał się być pedałem. Tak poza tematem.
A co do muzy, to każda, powtarzam, każda jest dobra i zła. Nie tylko polska. Po prostu ludzie lubią różne rzeczy i mają odmienne poglądy na sztukę. Dodatkowo talent i umiejętności to także nie jest powszechnie dostępny towar.

PS. Saluty rzymskie byłyby tylko fajne wtedy, gdyby się nazywały polskie. Bo takiej odpowiedzi oczekiwałeś, nie ?

PSS. Mylisz faszystę z nacjonalistą, a to jest dla mnie obraźliwe. Ale reszta na pw, jak Cię to interesuje, bo na LI jest zakaz politykowania.

PS3. Uważasz mnie za takiego głupka, że zarzucasz mi posiadania avka, którego przesłania nie rozumiem?

@down

A dlaczego mnie obrażasz? Póki co Cię nie zwyzywałem (chociaż nie wiem, czy reputem nie wcelowałem w Ciebie... w końcu wszystko jest możliwe, a niektóre rzeczy nawet bardziej).

Do PS2.
Sugerowałeś salutem. No chyba, że liczy się dla Ciebie ten jeden mały paluszek... Wiedz, że dla mnie nie.
 

Ostatnio edytowane przez Minty : 27-08-2010 o 22:52.
Minty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem