Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2006, 15:11   #283
Tolberti
 
Reputacja: 1 Tolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodzeTolberti jest na bardzo dobrej drodze
Tolberti
Powoli dochodząc do siebie zacząłem myśleć. Zaraz,zaraz może oni też zostali tu przeniesieni wbrew własnej woli ?
Spróbowałem pójść do przodu lecz nogi odmówiły posłuszeństwa i wywróciłem się niezrozumiale charcząc.
Po paru minutach ostrożnie wstałem i powiedziałem we wspólnym:
Kogo my tu mamy?Następni przymusowi podróżnicy między planami? Nazywam się Tolberti, wyjaśnię Wam krótko co się tutaj dzieje.
Ja,Boniek i Sethra zostaliśmy przeniesieni do owego planu, był z nami również inny towarzysz lecz do tej pory nie wiemy co się z nim dzieje. Zostaliśmy schwytani i byliśmy przetrzymywani jako niewolnicy. Prawie udało nam się uciec, lecz ten oto człowiek sprowadził nas z powrotem.
Powiedziałem patrząc nienawistnie w stronę strażnika po czym kontynuowałem opowieść.
Nie wiem kim jest lecz ta ... istota właśnie nas uwolniła kiedy Wy się tutaj pojawiliście wywijając mieczami w naszą stronę. Mógłbyś już przestać bo jest to irytujące.
Pomagam wstać reszcie i spoglądam na bykopodobną istotę mówiąc do niej:
Może to niemiłe lecz ciekawość mnie zżera, kim Ty właściwie jesteś i co my tu robimy ?
 
Tolberti jest offline