Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2010, 10:35   #2
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Saverock był w swoim normalnym stroju. Czerwona szata, czerwone, skórzane spodnie, płytowe buty, skórzane rękawice, które teraz wisiały przy jego pasie. Tam też dwa pistolety, a na plecach młot bojowy. Pod szatą miał płytowy pancerz,ale dojrzeć go nie można było.Kapelusz zdjął z głowy wchodząc do karczmy i trzymał go teraz w lewej ręce. Uważnie słuchał słów pułkownika Artura. Szykuje się coś ciekawego i zarazem niebezpiecznego pomyślał po chwili. Odgarnął swoje czarne włosy, które opadły mu lekko na twarz. Gdy dojrzał kufel stojący przed nim, wziął go do ręki i upił mały łyk. Przez chwilę analizował dokładnie wszystko co mówił pułkownik i powiedział.
-Dla mnie niemal wszystko jest jasne. Mam tylko jedno pytanie.-
Pociągnął duży łyk z kufla i spytał.
-Dlaczego akurat nasza trójka? Nie wątpię w umiejętności swoje i tych z którymi będę współpracował, ale wiem, że są potężniejsi magowie. Chociażby i sam Edwin, którego miałem okazję poznać.-
Nie czekając na odpowiedź, zwrócił się do dwóch pozostałych magów.
-Skoro mamy współpracować to się przedstawię już teraz. Jestem Saverock Van Drake.-
 

Ostatnio edytowane przez Saverock : 30-08-2010 o 10:52.
Saverock jest offline