Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2006, 18:52   #277
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
Max Dire

Nie mieszaj do tego szczepu... to banda ciot!! - szybkim ruchem złapał za kark towarzyszke, nie chciał jej zrobć krzywdy jednak pod wpływem emocji nie kontrolował swojej siły, nie miał czucia, spojrzał jej głęboko w oczy, wpatrywał się tak parę sekund szukając w nich... czego ? Sam już nie wiedział, zawsze kierowany instynktem nie zastanawiał sie co robi. Tak chciałem porozmawiać, mam dośc półsłówek - mówił szybko i cicho - z jakiegoś nieznanego mi powodu mam Cię znaleść i doprowadzić żywą do ... sam już nie wiem kim oni dla mnie są. Ale nie mam ochoty tego robić. Puścił kark Nemo 'delikatnie' gładząc policzek towarzyszki.
---
Kurwa.. mów po ludzku o jaką spokrewnioną Ci do diabła chodzi ?! Nie wiem co to jest 'gargel' !!! - ryknął w stronę Aurory.
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline