Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2010, 12:47   #1771
Yoshish
 
Yoshish's Avatar
 
Reputacja: 1 Yoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwuYoshish jest godny podziwu
Stwierdziłem, że przedstawię się, mimo tego, że na forum jestem od... kilku miesięcy?

Niektórzy zwą mnie moim imieniem Artur, lecz na forumach i irkach wszyscy nazywają mnie Yoshish, Yoshi, Yosh (tyle, że zazwyczaj piszą z małej litery).
Moi rodzice upierają się, że mam prawie czternaście lat, aczkolwiek z tego co ja wiem, leciałem z Uranu na meteorycie (jako jednokomórkowiec) i w 1863 przez przypadek rozbiłem się na Ziemi. Potem aż do 1996 roku czekałem na okazję i udało się. Przekształciłem się w ludzkiego bobasa i udawałem dziecko jakichś przypadkowych ludzi. Ci pewni, że to ich dziecko wzięli mnie do domu. Jestem u nich aż do teraz. Na szczęście dostałem wiadomość z mojej planety, że 22 grudnia 2012 roku przylecą po mnie (cóż za zbieg okoliczności z tym końcem świata, no nie?).

Interesuję się grami i systemami autorskimi RPG od względnego wieku dziewięciu lat - wtedy odegrałem pierwszą sesję z kuzynką i starszym bratem (MG). Potem grałem coraz częściej, aż do momentu kiedy stwierdziłem, że od tej pory będę Mistrzem. I tak jest do dziś.

Jak już parę osób zauważyło, stworzyłem sesję animacyjno-abstrakcyjną. Dlaczego? Sam nie wiem. Chciałem być Mistrzem Gry, ale być światem nie stworzonym przeze mnie.

Nie przepadam za żadnym systemem - choć czasem z nich korzystam. Autorstwo - to jest to, co teraz ma przyszłość - a wiem, że ludziom podoba się Neuroshima, Warhammer (tak to się pisze?) i inne takie, dlatego nie tworzę sesji na systemach.

Co tu napisać...?
Lubię programować, chodzę do szkoły muzycznej (my Urańczycy mamy świetny słuch ) i gram na perkusji , lubię szpinak,szkołę i brokuły, oglądam dobranocki, chcę zostać fizykiem. Co jeszcze?
 
__________________
.
?
...
!
Yoshish jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem