Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2006, 14:39   #552
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

[user=345,1078,1264]
-"Nie jestem na Ciebie za to zły Małreen. Nie mam zamiaru ani prawa wymagać, byś informowała mnie o wszystkich swych planach i działaniach. Po prostu zdziwiło mnie z rana, że nagle jestem sam. Wiesz trochę się zaniepokoiłem, szczególnie po wszystkich tych nietypowych wypadkach zeszłej nocy. Z kolei, co do mojego zniknięcia, nie było ono próbą odegrania się. Nasza grupa jest zbyt duża i za chaotyczna w swych działaniach. Drażni mnie ten fakt. To pomaga w walce, ale nie w zbieraniu informacji. Postanowiłem więc zrobić coś samemu. Przypadkiem wpadłem na Basta i wyjaśniłem mu, że na razie ma nie wtykać nosa w nasze sprawy, więc powinien być z nim spokój przez jakiś czas."
[/user]

Nie spodobał mi się ton strażnika. Najwyraźniej nie myliłem się uważając, że otwartość mieszkańców jest nie do końca szczera, a przynajmniej części z nich.
-"A może i zwykli drogi panie. Tak czy inaczej rannemu nie zaszkodzi, jeśli podzielicie się z nami odrobiną informacji. A ty chłopcze? Co cię tak zaniepokoiło na widok tej dwójki? Nie mam wątpliwości, że tak szlachetni panowie są głęboko wierzący. Czyż Zivlin to nie bóstwo wiedzy? Nie odmówicie nam do niej chyba dostępu prawda?"
Po pierwszych słowach, wypowiedzianych może odrobinę za szybko, uspokoiłem ton głosu i starałem się by był tak uprzejmy jak to możliwe, a zarazem, by widoczna była w nim lekka ironia.
-"...i o czym majaczył Derek kiedy go znaleźliście?"
 
Frosty jest offline