Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2010, 14:05   #117
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Wojownik przewrócił się na drugi bok i otworzył swe zmęczone oczy. Spojrzał na paladyna z dość zaspanym wyrazem twarzy.

- Ronir wiem, że mam straszną mordę ale żeby mnie do szczura porównywać? I też Ci się na żarty zebrało jak my tu śpimy, jak chciałeś zmienić warte starczyło powiedzieć. Może zaraz powiesz że jak pocałuj szczurzą księżniczkę to się zmieni w piękną dziewoje?

Wojownik zamknął oczy i odwrócił się plecami do Paladyna, który jednak znowu nim potrząsnął. Wojak wstał powoli, dzięki pomocy kapłana czuł się lepiej, ale nadal okazem zdrowia nie był.

- Dobra idę z tobą, ale jak to jakiś głupi żart to Ci nogi z dupy wyrwę.

Chwytając miecz poszedł za paladynem, a na miejscu zobaczył szczura na klęczkach! Spojrzał na swego towarzysza pytająco.

- Ee tego, chyba powinienem to przyjąć nie?

Podszedł do wysłannika szczurków i wziął w ręce deskę z ich przysmakami, po czym niepewnie uśmiechając się do szczurka spojrzał pytająco na paladyna.

- I co teraz niby?
 
Ajas jest offline