Wątek: Mechy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2006, 21:46   #8
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał DarkMortiis
Czytając wasze wypowiedzi doszedłem do wniosku, że w ogóle nie znam się na mechach. ;-p Mianowicie, chodzi mi o to, że nie znam aż tylu anime, prawdę mówiąc to znam bardzo mało.
To może właśnie stąd to przeświadczenie, że nie znamy się Temat jest w anime i anime się trzymajmy, by nie wyszedł offtop. A wracając do różnicy między pancerzem wspomaganym a egzoszkieletem to właśnie o tym mówiłem. Pancerz to coś zamkniętego, gdzie zmieści się człowiek i nic więcej, a egzoszkielet to wspomaganie ciała człowieka, gdzie jednak człowiek stanowi podstawę. Najlepszym przykładem na egzoszkielet jaki mi przychodzi do głowy to loadery z "Obcego".
A po co mechy? Polecam "Appleseed". Nic nie trzeba dodawać. A biorąc się za bardziej realny świat? Po co jądrówka? A po to, by straszyć. Jasne, AH-64, pluton marines czy dywizja M1A1 jest dużo lepsza, ale jak się ma atomówkę, to wszystko można. I tak jest mechami. Mogą stać jako ozdoba na wystawie, ale to wystarcza by odstraszyć przeciwnika. Szczególnie takiego, który nie ma takich zabawek na wyposażeniu.
I tyle można powiedzieć, by nie wyjść z mechami poza anime.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem