Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2010, 21:28   #1777
Unforgivener
 
Reputacja: 1 Unforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłośćUnforgivener ma wspaniałą przyszłość
Witajcie

A więc, jestem tu nowy, mam na imię Czarek. Mam 15 lat, jestem jeszcze przed liceum, to będzie trudny rok ale zawsze znajdzie się czas na jakieś sesje Zazwyczaj zwą mnie nickiem z różnych eventów albo gier (tak, skończyłem z tym, przerzuciłem się na prawdziwe RPGi), Mooder, Mikaszi. Obeznani stwierdzą po nicku ze słucham Metallicy, gram też w zespole

Jeśli chodzi o coś zw. z sesjami: gram bardzo krótko, niecały rok, ale moge nazwać się "napaleńcem", cały czas siedzę w tym temacie. Od zawsze istniała dla mnie tylko fantastyka, science-fiction i Świat Mroku, to wszystko jest niesamowite, ludzie! Bo co jest przyjemnego w użeraniu się z normalnym życiem?

Lubię storytelling, plansze, figurki i kości znacznie ograniczają jak dla mnie grę. Staje się ona bardziej uporządkowana, i bardziej przypomina przeciętną planszówkę. Określiłbym się mianem (posługując się DnD) Chaotycznym dobrym (czasem neutralnym, zależy od sytuacji).

Chętnie popiszę z kimś na sesji, spotkam się z ludźmi z okolicy (mn.w. Warszawa, może bardziej Otwock), lub zrobię sesję na konferencji gg lub Skypie, to byłoby bardzo ciekawe!

W razie czego piszcie do mnie na PW albo gg 3336264

Pzdr.
 
Unforgivener jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem