Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2010, 11:38   #39
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Luiggi Vampa

-Aaa...kurwa, po jasną cholerę właziłem do tej nory.- powiedział do siebie wyciągając gwiazdkę z uda. Gdy zobaczył jeszcze na jej krawędziach lepkie coś przypominające truciznę dodał - Ja pierdolę ja to mam szczęście!

Omal nie fiknął z bólu, gdy potwór ryknął. Skulił się przy kamieniu zatykając uszy i modląc się by to wreszcie się skończyło. Gdy wycie ustało, ostatnie co zobaczył to chlapnięcie zeugla. Pochodnie zasyczały i nastała ciemność.

"Muszę się wynieść z tego miejsca, bo "Skrzynia" zaszlachtuje mnie tu jak świnię."

Luiggi raz czołgając się, a raz turlając się starał się dotrzeć do największego skupiska kamieni, jakie zapamiętał zanim zapadły ciemności. To była jego jedyna szansa, znaleźć osłonę przed ostrzami wrogów i prawdopodobnie towarzyszy, a także przed mackami stwora, który światła do orientacji pewnie nie potrzebował.
 
Komtur jest offline