Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2010, 12:22   #1779
Aramin
 
Aramin's Avatar
 
Reputacja: 1 Aramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie cośAramin ma w sobie coś
Dżem dobry.

Jestem na forum zarejestrowany dłuuugo, ale uznałem że skoro do tej pory nie byłem aktywny to się przedstawię

Ja sem Pietrek, mam 17 lat i skłonności do nadużywania słów: "epickość"; "zacność". Rolplejami od strony teoretycznej interesuję się gdzieś tak od 15 roku życia, wtedy kupiliśmy koledze podręczniki do dedeka, wtedy też pobłogosławiono(?) mnie internetem. Na szczęście rok temu zacząłem zdobywać doświadczenie dotyczące sesji z krwi i kości - najpierw jako MG (moje pierwsze posty na Lastinn dotyczą konsultacji nt. fabuły, możecie sprawdzić), niedługo później już tylko jako gracz w innym towarzystwie. Na koniec akapitu rzucę uwagę, że wolę storytella od mechaniki.

Jestem pochodzącym ze Śląska leniem, lubię pojeździć na rowerze, rozmawiać o polityce, dziewczynach i różnorakich aspektach naszego umysłu. Jestem artystą niezrozumianym - moje koleżanki nie czują artyzmu moich poetyckich porównań ich urody (przykład: Jesteś jak pajda posmarowanego masłem chleba z cebulą; Twoje włosy są jak murzyńska miedź). Nie będę już truł więcej bo mój komputer co chwilę się resetuje doprowadzając mnie do stanu cholerycznego. O, jak już jesteśmy przy cholerze - mówiłem już, że jestem oazą spokoju ?
 
Aramin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem