Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2010, 15:10   #42
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Panowie, no tak to tego nie stawiajmy...

W każdej sesji są gracze lepsi i gorsi, co więcej te pozycje się zmieniają i nie ma w tym nic dziwnego. Ja nie uważam się za jakiegoś "super chruper". Po prostu udało mi się napisać kawałek dobrego tekstu i tyle (za chwilę może nie być tak pięknie). Jeżeli ktoś uważa, że ciągnę poziom to bardzo dziękuję... Reputki na kartkach pocztowych proszę

Armand na pewno jest rozgoryczony, ale niestety jest to taka postać. Tak została skonstruowana i tyle.
Ja - jako gracz - dlaczego miałbym być? Bo ktoś napisał coś słabiej? Zresztą co znaczy słabiej? Nie jestem polonistą, aby to ocenić. Sam pewnie też mam braki... Bez przesady. Ważne, że gracz cokolwiek napisał. Bo nawet na podstawie tego cokolwiek mogę coś kombinować. A co można powiedzieć na temat postaci wiszącej w próżni?

Ok, można mieć mniej czasu - ja będę miał mniej czasu w przyszłym tygodniu, więć doskonale to rozumiem. Jednak postaram się wrzucić chociaż zdanie o tym jak zachowuje się Armand, aby nie powiesić go w próżni i dać możliwość napisania czegoś innym, nawet jeżeli sam posta nie napiszę, bo nie będę miał czasu.

W tej obecnej chwili jestem w sytuacji, kiedy GM chce aby postać oceniła spotkanie, a ja jako gracz nie ma jak tego zrobić...

A scena u Ireny była napisana już jakiś czas temu... (też aby nie było niedomówień)


Podkreślę jewszcze raz i grubą kreską: Ja to nie Armand Lexington!!!



@Armiel:

I to mi się bardzo podobało. Mnie osobiście. Postać nie brylowała, ale było wiadomo dlaczego (czy w zasadzie można było podejrzewać dlaczego)... Opisy się pojawiły, widać, że do tego dokumentu zajrzałeś.



Natomiast zupełnie nie wiem co Armand ma zrobić z Damą w Czerwieni... Na razie to wygląda na welkie wejście i... z naciskiem na "I" Czy postać coś powiedziała?, czy coś zrobiła?, jak się zachowała? Absolutnie nic nie wiadomo.
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 05-09-2010 o 15:15.
Aschaar jest offline