Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2010, 15:30   #43
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Dla ścisłości:
1. Nie wymagam obowiązkowo opisu odczuć postaci względem innych. Proszę sprawdzić: daję to jako moją propozycję jednego z ewentualnych wątków Waszego posta.
2. Aschaar - moim zdaniem można poddać w wątpliwość założenie, że nie jest możliwe posiadanie wrażeń po trwającym nawet i chwilę spotkaniu z innym człowiekiem. To czy ktoś się odzywa czy milczy nie zmienia faktu, że osąd i tak powstaje.
Zresztą, troszeczkę jestem zdezorientowany, bo przecież właśnie doskonale wyraziłeś odczucia Armanda po spotkaniu już w pierwszej części swojego posta.

Niestety co do Midnight jest trudno rzeczywiście coś rzec. Nie mam kontaktu. Mam nadzieję że to chwilowe odciècie od sieci. Póki co musimy pozostawić niedopowiedzenie, każdy może mieć nieprzewidziane problemy.

Kwestię oceny własnych umiejętności narracyjnych każdego z nas na forum proponuję zostawić zewnętrznym recenzentom. Samoocena jest dobra, ale ma tę wadę, że jest spojrzeniem tylko z jednej strony. My po prostu grajmy.

P.s. Wszyscy - jak poprzednio proszę o wchodzenie do doków po wrzuceniu swojego posta.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "

Ostatnio edytowane przez arm1tage : 05-09-2010 o 15:33.
arm1tage jest offline