Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2006, 23:47   #558
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel

Ma szczęście ten drugi strażnik, że jestem tu nowy i nie chcę robić awantury, ale w innych okolicznościach już nie miałby głowy! Patrzę bardzo wyzywającym wzrokiem na strażnika, któremu Phaere i ja się nie spodobaliśmy. Nie odrywam od niego wzroku. Mówię do niego:
-Czyżbyś panie widział pierwszy raz Drowy w swoim otoczeniu? Aż tacy straszni jesteśmy, że na język wkradają się przekleństwa?

Zauważam idącęgo w naszą stronę Basta. Podchodzę do niego.

-Witam Cię znowu. Powiedz mi, jak dobrze pamiętam to kupiłes chyba mapę, którą możemy się posłużyć w naszej wyprawie. Możesz mi pokazać jeśli ją masz? Pokazalibysmy ją strażnikom może wskazali by nam miejsce gdzie znaleźli, Dereka. Może wogóle z innej strony przyszedł niż Sylvan nam pokazał, może poszli inną drogą. Nie chcialbym pójść tam gdzie nie będzie nam to potrzebne.
 
Nadel jest offline