Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2010, 14:59   #42
seto
 
seto's Avatar
 
Reputacja: 1 seto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znanyseto wkrótce będzie znany
Znając Klemensa to jemu będzie wszystko jedno jak trafi się na bandytów. Przeciwko narażaniu życia za 10zk też nie powinien protestować. Ogólnie rzecz biorąc w obecnej sytuacji nie myśli on jeszcze zbyt trzeźwo.

Co do mnie: ten wóz faktycznie nie byłby złym pomysłem, szczególnie że chyba nie wszyscy w drużynie mają konie (czy też kuce). Wozem będzie po prostu szybciej.

Myślę, że (z wozem czy bez) najpierw będzie trzeba przejechać się po wsiach i popytać wieśniaków, przy okazji spotkać się z napadniętymi kupcami, a następnie udać się do kapłanów i dopiero wtedy przeszukiwać lasy. Przy odrobinie (nie)szczęścia zanim wszystko zjeździmy to wpadniemy w jakąś zasadzkę, a wtedy nastąpi walka, albo mości Tupik wyratuje nas swoją gadaniną.

Co do zdań postaci na te tematy to można będzie to spokojnie obgadać na google docs przed napisaniem następnych postów.
 
seto jest offline