Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2010, 23:00   #5
Olian
 
Olian's Avatar
 
Reputacja: 1 Olian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skałOlian jest jak klejnot wśród skał
Przebudzony. Dołączony do tych co są i… tworzą. Boska istota, wysoko postawione coś, czego nie było, a jednak jest. Moc otrzymana, siła wszechobecna i potężna. I spojrzał na to co już zaistniało - strach odczuwać zaczął, lęk przed tym co nastało i nastanie. Nie to nie może tak być… to mnie zabija, niszczy i sprawia ból… nie to nie może być.

Myśl niewinna przyleciała, nie wiedział skąd… (z lewej czy z prawej? – to nieważne) - a jakby tak miłość, ale jednocześnie nienawiść posłać, co by wtedy było? Kolizja emocji, uczuć Armagedon?

Tak to jest dobre – pomyślał. – to się nada. I posłał swój projekt… tam - nie wiedział bowiem jeszcze gdzie i do czego.. i znowu terror umysłu przed tym co nastało.

Źle – zdecydował. - Niedobrze się stało. Kolejny impuls – nadzieja.. światło o poranku, uspokajający dźwięk w tunelu ciszy. Może to będzie dobre, naprawi mój błąd. Każdy przecież czasem jest omylny, nie ma idealnego czegoś co mogło by to miano nosić. Nawet ja, samotny pośród wszystkiego, kreator świata własnego.
 
Olian jest offline