Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 15:23   #125
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam i przepraszam od razu, siadłem wczoraj nad postem ( po kilkudniowej nieobecności) i po 2 linijkach popuściła mnie wena. Jakoś straciłem własciwe wczucie w postać w tej sesji - po częsci tylko przez ostatnie zamieszanie z lastinnem, bardziej to chyba z tego powodu, że bardzo odstaję w jakości postów - co zamiast mnie zachęcać , wyjątkowo demobilizuje. Kryzys weny twórczej - bo innego usprawiedliwienia nie mam. A może brak pomysłu? Oprócz opisania zmeczenia po leczeniu w lazarecie jakoś nie potrafiłem nic dodatkowego wysnuć i tak odłożyłem posta na czas az będę w biurze... No ale i dziś nic. Być może w najnowszym poście znajdę dla siebie jakiś punkt oparcia i wrócę w dawne tory pisania - bo w chili obecnej przyznaję, że się nieco w tej sesji z pisaniem wykoleiłem.
 
Eliasz jest offline