Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 19:52   #15
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Ponieważ sesja w której uczestniczyłem nagle się skończyła, to z dziką chęcią spróbuję sił u mistrza Aschaara. A jako wieloletni gracz w DnD 4 zacznę od marudzenia .

Cytat:
Postacie są na poziomie 7 i mają do wydania 17 500 sztuk złota na wyposażenie.
17 500 to znacznie powyżej wartości ekwipunku postaci na 7-mym poziomie. Storyteling, storytelingiem, ale jest to jednak wyraźne zachwianie równowagi.

Cytat:
choć może się zdarzyć, że porzucam przed monitorem czy w kostnicy
A jak gracz będzie prosił o rzucanie, bo lubi?

Cytat:
aby nie wprowadzać zamieszania dla tych, którzy 4E nie mieli w ręku, zakładam, że obowiązuje świat w wersji 3.x.
A co z wprowadzaniem zamieszania dla tych, którzy mają do czynienia z 4 edycją? Świat 3.5 jest w dużej mierze niekompatybilny z aktualną edycją. Dla postaci, którą tworzę fakt nieistnienia Wysokiego Imaskaru, albo Tymantheru byłby wysoce problematyczny.
Nie wspominam już o tym, że nowy Faerun jest całkiem zabawny i wolę mieć do czynienia z nim, niż z tym przewałkowanym w dziesiątkach, jak nie setkach książek z Forgottena.

I żeby nie było, że tylko marudzę hipotetycznemu MG, to mogę zaoferować pomoc w tworzeniu postaci pod 4-tą edycję. Mam czelność twierdzić, że znam ją nie gorzej od Aschaara .
 
Zapatashura jest offline