Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 22:55   #17
Dhorr
 
Dhorr's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputacjęDhorr ma wspaniałą reputację
Jestem trochę noobowy jeśli chodzi o granie na FORUM. Mam za sobą tylko jedną taką sesję, która wyglądała zupełnie inaczej. Postacie tylko deklarowały swoje zamiary, a MG pisał konsekwencje, a posty były krótkie, lecz częste. Tu, jak rozumiem, sami będziemy też opisywali konsekwencje swoich działań... W sensie coś w stylu: "Iks dostając pąsów na twarzy wyprowadza szybki zamach sztyletem w stronę Wu, i wbija mu go w oko, po czym trzymając się za zranione biodro rozgląda się w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca, by wypić miksturę, jednak nie udaje mu się takowego znaleźć a z tego rozkojarzenia mikstura wymsknęła mu się z ręki roztrzaskując się o kamień na ziemi." - gdy wypadł pozytywny krytyk przy trafieniu i negatywny przy przeszukiwaniu? Rodzi to trochę wątpliwości - bo skąd mam wiedzieć czy atakowany aby na pewno umarł? A może źle to sobie wyobrażam? Może trzeba napisać akcje na każdą ewentualność?
 
Dhorr jest offline