Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2010, 23:22   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W dużym skrócie. Będziesz wiedzieć ponieważ w tego typu akcjach ja będę podsyłał wskazówki.

Wiele akcji będzie się kończyło automatycznym sukcesem postaci np. zakupy prostych przedmiotów, etc. Większość akcji będzie kreowana przez graczy na podstawie moich wskazówek np.: deklaracja gracza: "chcę zapytać karczmarkę o Jana Kalviga."; moje wskazówki: "karczmarka nic nie wie, ale odsyła do kowala Rivena, który podobno się przyjaźni z Janem. Kowal stwierdza, że Jan wyjechał z miasta, w sprawach rodzinnych...". Zadaniem gracza będzie więc przerobienie tego na dwa dialogi i ewentualnie dopisanie jakichś opisów (np. warsztatu kowala).
Co zaś do walk - będą dwa rodzaje. Poboczne, gdzie napiszę: "gość coś tam potrafi, ale jest gorszy od twojej postaci, więc w końcu go pokonasz. Wyjdziesz z walki z jedną poważniejszą raną i kilkoma draśnięciami". Główne - gdzie odpalimy jakiegoś komunikatora i rozegramy to na "żywca".
Niektóre akcje zaś faktycznie będą tak wyglądały, że gracz złoży deklarację, a ja będę pisał co się stało.

Na pewno nie będziemy rozpisywali każdej ewentualności. Bardziej - uzgadniamy zarys posta, deklaracje i ich wyniki, a potem gracz zamyka to w formę pisaną.
Jak napisałem - jeżeli ktoś woli pisać krótkie posty to nie mam z tym problemu, byle nie były to jednolinijkowce w typie: "Idę do szynku i mówię do karczmarki: dzień dobry."
 
Aschaar jest offline