Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2010, 15:59   #7
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Rhaino
Ad. 1 Jeżeli chodzi o wiersze, jako możliwość zarobienia dodatkowych punktów to widzę to w ten sposób, że sama określisz częstotliwość i tematykę wierszy.
Ja nie będę tutaj niczego narzucał. Czy będzie to poetycki dziennik, krótkie haiku o Amberze, czy cokolwiek innego nie robi mi różnicy. Zależy to tylko od Twoich chęci i umiejętności. Zależy mi tylko na tym, aby ta deklaracja nie skończyła się na pustych słowach.
Dla zachęty dodam tylko, że za między innymi taką aktywność jak pisanie, dzienników, wierszy itp. (już w trakcie sesji), będzie można liczyć na dodatkowe punkty, nazwijmy je doświadczenia - niezbędne do dalszego rozwoju postaci.
Ad. 2 Złoty Kręg - czyli grupa Cieni najbliższych Amberowi mających uprzywilejowane z nim stosunki gospodarcze, ekonomiczne, militarne.
Do Złotego Kręgu należy między innymi Kashfa, czyli bardzo bliski sąsiad Amberu. Jego władcą obecnie jest Rinaldo vel Luke Reynard. Jest to mały prowincjonalny Cień, ale pojawił się w Kronikach ze względu na że amberyci zaczęli mieszać się w jego politykę wewnętrzną.
Nie wiem w jakim kontekście pytasz o Złoty Krąg, ale na potrzeby sesji możemy założyć, że spokojnie możesz improwizować w tej kwestii. Jeżeli jakiś Twój pomysł będzie w jakiś sposób kolidował z aktualnymi wydarzeniami w Amberze, to dojdziemy jakoś do porozumienia.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline