Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2010, 01:47   #26
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Norsmeni się zgadzają. Z tego co wiem, to oficjalne polskie określenie mieszkańców Norski, stosowane też przez mieszkańców Imperium.

Tak to już bywa z tłumaczonymi z angielska systemami

Co do zamieszczonego fragmentu posta. Wygląda bardzo porządnie. Ino ja bym osobiście dopisał jeszcze coś na początku ostatniego z przeskoków między scenami. Tak, jak to zrobiłeś jest bardziej dramatycznie i zachowany jest "chaos" dzikich wspomnień, ale musiałem to dwa razy przeczytać, by zrozumieć, co dokładnie się dzieję.

Starczy jedno zdanie o umiejscowieniu w czasie i wydarzeniach ostatniego akapitu chyba. Bo z tego co rozumiem... w jednym momencie walczyli z Olafem na śmierć i życie, a w drugim jego przeciwnik nagle zaciągał do niego łowcę czarownic? Więc kto w walce wygrał i jak dawno temu?

Zdecydowałem się napisać ten komentarz publicznie, bo nie jest to krytyka, tylko wskazówka. Do żadnego innego aspektu się przyczepić nie mogę
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 10-09-2010 o 12:35.
Tadeus jest offline