Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2010, 15:28   #18
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Parker nawet nie wiedział ile dla Simby znaczyło określenie kogokolwiek jego rodzicem. Nawet jeśli powiedział to niepewnie i to był zdecydowanie eufemizm, to i tak dawało namiastkę czegoś nie do końca określonego
-Logan został włączony do projektu "Broń X" gdy był dorosłym człowiekiem, o wykształconej osobowości. Ja od momentu "poczęcia", choć to wyjątkowo nie trafne słowo, jestem bronią. Ja nawet nie wiem co mógłbym robić innego. Potrafię tylko to, moje ciało jest przystosowane tylko do tego i do rzeczy które mogę musieć zrobić po drodze. Z resztą nawet gdybym doskonale wiedział czego chcę, gdybym miał marzenia, gdybym chciał powiedzmy założyć rodzinę, co jest nierealne, bo jestem jedyny w swoim rodzaju, dosłownie to co miałbym zrobić? Walka z Kronosem jest ważna, nie zostawię Herbalista, Steve, ani ciebie. Jesteśmy towarzyszami broni. Nie wiem na ile moja osobowość jest ukształtowana przez ludzi z "Króla Lwa", podejrzewam, że w dużym stopniu, gdyby projekt został doprowadzony do końca to pewnie w całości, ale fakt jest faktem, że to JEST moja osobowość i gdybym miał robić coś innego robiłbym to wbrew sobie. Chcę z nim walczyć. Chcę jego upadku, chcę uwolnić ludzkość, wiem, że to jest zaprogramowana chęć granicząca z przymusem, ale nie znam niczego innego. Są rzeczy których nie potrafię przetrawić ale się nie załamuję. Trzeba walczyć. Czas na biadolenie nad swoim losem przyjdzie później- zakończył uśmiechając się do Spidermana, a uśmiech wręcz promieniował jego "dziecięcym, naiwnym urokiem"
 
Arvelus jest offline