Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2006, 00:16   #562
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Emocje zakorzenione tak głęboko, ukrywane z całych sił powracają z każdym słowem tego człowieka. Strażnik pobudzony nietypową sytuacją nie dba o to, jak wypowiada swe myśli. Przedstawiciel prawa dumny i pewny siebie. Phy! ...Pamiętaj o obietnicy, on nie jest tego wart, a i pora nie jest stosowna... Zobaczymy jak długo się będzie cieszyć nim nieumarli nadejdą i przyjdzie mu walczyć u naszego boku? Dla niego lepiej by tak się nie stało, bo... Czuję jak ktoś łapie mnie za rękaw szaty. Odwracam gwałtownie głowę. To Fosht'ka. Rzucam jeszcze ostatnie spojrzenie strażnikowi i odchodzę na bok prowadzony przez towarzyszkę.
[user=345,721,1078]
Odrobinę rozśmieszyły mnie pierwsze słowa kobiety, co pozwoliło oderwać uwagę od niedawnej 'prawie kłótni'.
-"A czy jest jakiś schemat zachowań kapłanów, że moje wydaje Ci się nietypowe?" -mówię, z pewnym rozbawieniem, po czym poważnieje -"Ale co do jednego się nie mylisz, w przeciwieństwie do większości kapłanów ja nie mam bladego pojęcie o sposobach magicznego, bądź tradycyjnego leczenia. Nie takie było moje zadanie i nie takie szkolenie otrzymałem. Przykro mi, ale nie będę tu w stanie nic pomóc."
[/user]
 
Frosty jest offline