Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2010, 19:03   #19
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Nie było tak źle. Każdy potrafił sobie sam poradzić i golemy są nadal całe. Pojawiło się dwóch kolejnych magów, którzy dodatkowo pomogli. Saverock schował pistolety na miejsce i skierował się z innymi magami do gospody. Zdjął kapelusz i strzepał z niego kurz. Jako, że przybyło dwóch magów, ukłonił się i powiedział.
-Ja jestem Saverock Van Drake. Mam nadzieję, że będzie się nam dobrze razem współpracować i uda nam się wykonać powierzone zadanie.-
Zjadł śniadanie, które przerwało pojawienie się umrzyków. Tego mu było trzeba po tej walce. Gdyby nie trochę boląca głowa, to czułby się świetnie. Nagle zauważył jak do karczmy wszedł jakiś oficer i podał list Ivanowi. Van Drake poczekał chwilę, aby Ivan przeczytał wiadomość i już miał się zapytać co tam pisało, a otrzymał odpowiedź oraz pytanie skierowane do wszystkich. Zastanowił się chwilę nad pytaniem, westchnął cicho i odrzekł.
-Wyboru chyba nie mamy. Skoro zaczyna im brakować prochu, a szturm się zbliża, to powinniśmy wyruszać. Najlepiej od razu, bo nie chciałbym dotrzeć tam gdy już będzie trwało oblężenie albo co gorsza po oblężeniu.-
Powiedział to co chciał powiedzieć. Teraz tylko czekał na to co powiedzą pozostali. Był ciekaw ich zdania, ale i tak pewnie każdy będzie chciał wyruszyć do zamku Opertar, aby pomóc sojusznikom.
 
Saverock jest offline