Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2010, 22:41   #20
Ekaton
 
Ekaton's Avatar
 
Reputacja: 1 Ekaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwuEkaton jest godny podziwu
Wiesz, masz trochę racji, wszystko zależy od sesji. W świecie Warhammera można prowadzić sesję pełną czarnego humoru czy zupełnie nie na serio. Nie wątpię, że komuś może się to spodobać, ale dla mnie i na dobrą sprawę każdego z kim grałem, ta gra zawsze pozostanie mroczna a jej świat nieprzyjazny i okrutny. Na sesjach GMowanych przeze mnie pojawia się czasem odrobina czarnego humoru, ale bardzo rozsądnie go dozuję. Po prostu świat jest tak nieprzyjazny graczom, że nikomu nie jest do śmiechu. I to jest według mnie niepowtarzalny klimat Warhammera. Nie przeszkadza to mi czasem poprowadzić luźniejszej sesji, gdzie gracze nie mają już tak ciężko, ale to wciąż nie jest gra epic fantasy gdzie ilość ubitych potworów idzie w setki a gracze taszczą na plecach pół sklepu magicznego

Gdy gram w Dzikie Pola, DnD czy Nerkę, humor jest tam często ciekawym dodatkiem, szerokim łukiem unikam natomiast sesje-parodie, prowadzone dla śmiechu. Żal mi czasu na coś takiego.
 
Ekaton jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem