Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2010, 00:45   #9
Knocknees
 
Knocknees's Avatar
 
Reputacja: 1 Knocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputację
Jestem raczej graczem więc częściej te cyferki przychodzą do mnie niż uciekają. Natomiast jeżeli zdarza mi się prowadzić to mam podobnie jak Aschaar:
Cytat:
Napisał Aschaar
...mam chroniczną sklerozę dotyczącą PDków...
tak więc w momencie w którym pada hasło "Ile PeDe?" odpowiadam niekulturalnie pytaniem. Jak to? A no "takto". Pytanie pada zazwyczaj do gracza którego gra najbardziej mi się podobała. Co to za pytanie? Różnie, aczkolwiek zawsze mające podobny podtekst - Demokracja czy Komuna? (albo USA czy Rosja/Kennedy czy Stalin). Jeżeli odpowiedzią jest pierwsza opcja wszyscy dostają "po równo", druga opcja to przydział za "zasługi" czyli każdy dostaje po "X" + dodatkowo za zaskoczenie GM'a lub NPC'ków.
 
__________________
Take what you want and give nothing back
Knocknees jest offline