Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2010, 10:04   #2
Knocknees
 
Knocknees's Avatar
 
Reputacja: 1 Knocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputację
Dobre pytanie. Wydaje mi się że tutaj chodzi też o motywacje postaci (to jest moje zdanie i mogę się mylić). Ja zawsze gryzłem się z praworządnością. Pisze się że postać postępuje w zgodzie z prawem. No OK. Ale co np. z poniższym przypadkiem:

Acelus Sabre (czł łtr4/woj6/skr2) - Acelus jest jednym z najbardziej i najmniej zarazem znanych skrytobójców na Południu. Postępuje w zgodzie ze swoim własnym kodeksem który dla niektórych zleceniodawców jest śmieszny. Nie przyjmuje zleceń na dzieci i zniedołężniałych. Nie zabija również z własnych pobudek.

Pytanie czy Acelus jest chaotyczny? Moim zdaniem nie. Postępuje zgodnie z własnym kodeksem pomimo tego że do osiągnięcia celu często sytuacje wymagają łamania litery prawa (przekupstwa, włamania, wymuszenia, torturowanie). Tak więc grając Acelusem dałbym mu charakter Praworządnie - Zły.

Proszę o wyprowadzenie z błędu jeżeli takowy popełniam.
 
__________________
Take what you want and give nothing back
Knocknees jest offline