WÄ…tek: Charaktery w DnD.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2010, 10:05   #34
Knocknees
 
Knocknees's Avatar
 
Reputacja: 1 Knocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputacjęKnocknees ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Knocknees, charaktery neutralne są dwa: neutralny na osi dobro-zło i na osi prawo-chaos.
Mam nadzieje że nadal mówimy o edycji 3,0/3,5 jeżeli tak to muszę znaleźć i zgładzić sukinsyna który sprzedał mi Podręcznik Gracza w którym mimo wszystko na złość wszystkiemu charaktery neutralne są trzy: ND, N i NZ; mało tego ten sukinsyn sprzedał mi też drugą książkę gdzie występują nawet bóstwa o tych trzech różnych charakterach i jeszcze żeby było śmieszniej w kilku książkach mam też w wymaganiach do klas prestiżowych charakter postaci który Twoim (nie kwestionując oczywiście ) zdaniem nie istnieje.

Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Bo w nim żyjemy? Dlatego łatwiej nam w ten sposób dyskutować. I mimo tego jak bardzo zbliżone są poziomy wiedzy historycznej i geograficznej mój i mojego buta, to łatwiej mi podać przykład przepisu obowiązującego u nas (w jakimś państwie, albo religii) niż w Faerunie, czy Grayhawku, których nie znam ani trochę.
Nie do końca mnie zrozumiałeś. Podawanie przykładu owszem, natomiast ocenianie że zabójstwo jest z góry złe/nie prawe już nie. (OK możesz mi rzucić przykładem kary śmierci)

Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Nie tak bardzo. RPG bazuje na wyobraźni :P
Przyznaje się zły dobór słów. Chodziło mi bardziej o nagłe postawienie się w takiej sytuacji. Sam lepiej to ująłeś pisząc:
Cytat:
Napisał Radagast Zobacz post
Co więcej, jeżeli w kraju zapanował dyktator i prawo zmienił, mogę się przeciw niemu buntować, zachować dotychczas obowiązujące prawo i praworządny pozostaję. Z resztą to chyba Ty
wspomniałeś o walce z niesłusznym prawem. Więc przynajmniej tu się zgadzamy.
 
__________________
Take what you want and give nothing back
Knocknees jest offline