Wątek: [sesja] otwarta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2005, 17:43   #17
diabolique
 
diabolique's Avatar
 
Reputacja: 1 diabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwudiabolique jest godny podziwu
- xy -

wymyć się gwieździe zachciało?!...ach tak zapomniłem... tam - pokazał palcem budynek - pójdziesz prosto i kieruj się niebieską linią na podzłodze. Tylko oszczędzaj H20 bo to nieprzelewki...może potem Stary bedzie chciał z tobą rozmawiać. Ja ide na kawe. Do kantyny. Znajdziesz mnie bez problemu.
odwrócił się na pięcie zostawiając Kernak'a samego. Swoim powolnym krokiem doczłapał sie do kantyny. E! - wrzasnął - Eri, skarbie...może uraczysz mnie swoją wyśmienitą kawką? tą niesamowitą...ładnie cię prosze Eri...
- rozwalił się na plastikowym krzesle przy stoliku. Oglądając młodą barmanke. Obserwował jej każdy ruch...
- same gwiazdy spadają z nieba... kolejny z flotylli - po cholere oni tutaj lecą... - mówił jakby sam do siebie...
 
__________________
eMIEJoteSCe eNA PeODePyIeS
old desingn(tm)'s man
diabolique jest offline