Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2010, 19:28   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Jakoś dotarli do pojazdu. Jakoś było tutaj odpowiednim słowem, ponieważ tak na dobrą sprawę Marcius nie miał bladego pojęcia jak to wyszło, że właściwie bez strat i w komplecie dotarli na pokład... Nie to było jednak najważniejsze. To, że byli na pokładzie jeszcze niczego nie dowodziło; a w zasadzie chwilowo nawet pogarszało ich położenie - mały stateczek był swoistego rodzaju więzieniem...


Steiberg z zadowoleniem patrzył jak drzwi śluzy wejściowej zamykają się, a chwilę później drugie wewnętrzne drzwi.

- Ha, ha, ha - powiedział na głos do siebie kiedy zauważył ostrzeżenie umieszczone koło wejścia do śluzy:


- Gotowe. Czy na pokładzie jest pilot? Albo ktokolwiek kto ma pojęcie o pilotowaniu?

"No, panie cojato nie jestem i cojato nie robiłem; zapraszam do wykazania się... I mam nadzieję, że nie blefowałeś, bo wdzianko ci nie pomoże..." - pomyślał patrząc na... - jak mu to było... - Nowaka.
 
Aschaar jest offline