Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2010, 19:20   #21
Amanea
Konto usunięte
 
Amanea's Avatar
 
Reputacja: 1 Amanea nie jest za bardzo znanyAmanea nie jest za bardzo znanyAmanea nie jest za bardzo znanyAmanea nie jest za bardzo znany
Nieznajome elfy zareagowały na ich słowa mniej więcej tak, jak część grupy na ich rewelacje. A to nie wróżyło dobrze. Ravarath nie do końca wiedziała czy postawa Avariona i Croto uspokoiła ją czy też przeciwnie - tylko bardziej zmartwiła. Zaś im więcej dowódca oddziału tłumaczył, tym wyżej wędrowały brwi elfki w przemożnym zdziwieniu i zaskoczeniu.
~ Więc to jednak prawda. ~ pomyślała.
~ Najwyraźniej.
Nie rozumiała, po co on to w ogóle komentuje, ale zazwyczaj nie rozumiała, co próbował osiągnąć. Wszak miał bardzo ograniczone pole działania... Odwróciła myśli od natarczywego głosu w głowie i napotkała wzrok Salarina.

Skinęła lekko elfowi, zgadzając się z jego słowami. Ruszyła za nim, w zamyśleniu skubiąc palcami dolną wargę. Przez więź łączącą ją z chowańcem, czuła niepokój Otta. W wolnej chwili zwróciła się szeptem do Salarina:
- Podobno niemożliwe, czasem bywa możliwe. Mam tylko nadzieję, że nikt się nie przyczepi do naszego znaleziska. Ja nie znalazłam jeszcze wszystkich odpowiedzi, których poszukiwałam tutaj...
I była to prawda, bowiem nie tylko po artefakt tutaj przyszła. Cóż, widok posterunku i Myth Drannor mógł rozwiać jej ostatnie wątpliwości odnośnie tego, co wydarzyło się w momencie rzucenia czaru przez Tomasa.
 
Amanea jest offline