Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2006, 21:35   #13
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ale w sumie to jakaś organizacja w sesji by się zdała- postaram się już nie utrudniać w miarę wytrzymałości psychicznej mojej postaci(co może być dość trudne). A ty Malekith to wybrałeś sobie złe zdjęcie postaci bo trafiłeś idealnie w gust mojej Anny Orłowej Nie licząc tego, że jest to zdjęcie aktora. Teraz będziesz napastowany ...
A co do samej sesji to mnie również się b. podoba- a zaznaczę, że jest to moja 1 sesja RPG przez internet więc staram się najlepiej jak umiem, ale oczywiście mogę popełaniać błędy-wtedy proszę o wskazówki na PW-napewno wezmę je pod uwagę. ( właśnie dziękuję jeszcze raz Milly)
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline