Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2010, 23:39   #50
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
Krasnoludzki mag już drugi raz podczas wyprawy uratował templariuszowi życie. Tym razem uchronił go od spłonięcia żywcem. Wypadało mu kiedyś za to podziękować... Jednak teraz mieli całkiem inny problem. Ten demon... Nie spotkał się z czymś takim wcześniej. To mogło oznaczać tylko jedno w pobliżu jest sam Gabriel albo demon umysłu... Jako, że nie wierzył zbytnio w to, że sam arcywróg wszelkiego życia jakimś cudem znalazł się w tych okolicach, w jego mniemaniu pozostawała tylko ta druga 'nieco' bardziej optymistyczna wersja. Musiał niezwłocznie powiadomić o tym swoich towarzyszy.
- Ten demon... - Zaczął - To nie jest coś z czym spotkałem się wcześniej... Najwyraźniej mamy do czynienia z demonem umysłu. Albo samym Gabrielem... - Cicho zaśmiał się sam do siebie - Ale nie, to raczej niemożliwe.To raczej na pewno jest Fhaatis. Z tego co mnie uczono takie demony są jednymi z najpotężniejszych i najbardziej niebezpiecznych. Sama jego obecność sprawia, że nie będziemy bezpieczni póki żyje... Aktualnie zdaje mi się, że... Bawi się nami i będzie wykorzystywał swoją najgroźniejszą broń... Iluzje. Od teraz miejcie się na baczności i nie ufajcie swoim oczom. Wszystko co widzicie... Ja, zwierzęta, drzewa a nawet kamienie... To może być tylko i wyłącznie złudzenie. Moim zdaniem powinniśmy rozpocząć polowanie i zabić tego pomiota piekieł. Nasza misja jest zagrożona dopóki tamten żyje, bo jeśli się spóźnimy... Demon przejmie nad nami pełną kontrolę i wtedy... Niech Khyber ma nas w swojej opiece...
Opuścił wzrok a potem ponownie spojrzał na resztę.
- Ruszajmy, musimy bezzwłocznie rozpocząć polowanie...
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."
Sirion jest offline