Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2006, 12:14   #29
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
John Breck-Thomas
Cisza... Każdy nie wiedział co powiedzieć- a raczej wiedzieli,ale nie wiedzieli jak. Ciche szepty, przypominające raczej klasę podczas wywoływania do odpowiedzi niż weteranów wojskowych- ale cóż, zależnie od sytuacji ludzie potrafią zachowywać się zupełnie inaczej niż powinni.
Wtem przed szereg wyszedł młody, bo blisko 30-letni, Szkot. Tym razem bez teczki i kapelusika- te pewnie zostawił gdzieś przy beczce, gdzie próbował choć trochę się umyć, co sprawiło, że wyglądał już jak wojskowy. Stanął na baczność, zasalutował poczym zaczął:
- Przepraszam za pytanie, panie majorze, ale czemu my- jako ponoć elitarna jednostka- przechodzimy ćwiczenia niczym rekruci którzy chcą dostać się do oddziału komandosów? Ostatni raz przechodziłem taki zestaw ćwiczeń gdy byłem rekrutowany do Szkockich Smoków, o których zapewne pan słyszał panie majorze. Nie chcę narzekać, aczkolwiek sądze, iż głównym przeszkoleniem dla nas powinien być raczej trening psychologiczny niż fizyczny panie majorze.
John spojrzał z dość "życzliwym podziwem" w oczy Kohla. Tacy wojskowi to prawdziwy skarb- nie wywyższający się, nie pewni siebie jak Douglas- a przyjaźni i ojcowscy. Trening pod wodzą takich ludzi był przyjemnością.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline