Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2010, 14:05   #101
Bronthion
 
Bronthion's Avatar
 
Reputacja: 1 Bronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodzeBronthion jest na bardzo dobrej drodze
Nim ruszyli dalej pacnął się w czoło. ~No tak skąd oni mają wiedzieć co dają te mikstury~

- Mnichu, ta mikstura zwiększy siłę Twoich mięśni. Z kolei Twoja -spojrzał na Ilię-sprawi, że Twoje ruchy będą jeszcze bardziej płynne i pełne gracji.

Przeniósł wzrok na barda przeszukującego wcześniej splądrowane zwłoki.

- Głupiś bardzie czy co? Gacie chcesz im ukraść? Co było cennego to wziąłem.

Westchnął i rozejrzał się, dwóch rzuconych przez Arnia mieszków nikt nie wziął.~Co z nimi? Nie chcą pieniędzy? W takim razie ja się nimi zaopiekuję~ po czym podszedł i zagarnął kolejne dwie sakiewki pełne monet.

***

Wreszcie ruszyli. Ich epicki marsz nie trwał jednak długo gdyż na drodze "stanął" im wielgachny szkielet.

- Co to za bydle? -szepnął do drużyny- Co robimy? Można go zaatakować od razu jednak jego gabaryty... nie, to nie jest dobry pomysł. Mam jednak dziwne przeczucie, że jest głupkiem. Ktoś siedzi w tych lochach, on może być jego sługą. Co wy na to żebyśmy udali gości tego kogoś? Można zagadać do niego: "Jesteśmy gośćmi Twego Pana, przyszliśmy w terminie i chcemy się z nim spotkać, mógłbyś nas przepuścić?" można wspomnieć coś o czaszce, że ją widzieliśmy i była znakiem, że możemy iść dalej.
 
__________________
"Kiedy nie masz wroga wewnątrz,
Żaden zewnętrzny przeciwnik nie może uczynić Ci krzywdy."

Afrykańskie przysłowie
Bronthion jest offline