Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2010, 22:00   #19
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
O Neuroshimo ty moja. Co ja bym bez ciebie prowadził? Pewnie rower po pijanemu. Ku memu szczęściu NS powstało i pozwoliło na rozrywkę w pięknym Falloutowym stylu. Nim poznałem Neuro, maniaczyłem w każdego fallout'a. Toteż po przeczytaniu pierwszych stron podręcznika wiadomo było że to jest właśnie to! Post-apo z w miarę prostymi zasadami.

Robiłem liczne testy związane z mechaniką. System bez suwaków. Na jednej k20. Próbowałem Fallout Paper and pin. itd. Po tych doświadczeniach powiem że jednym wielkim plusem mechaniki neuro jest rzucanie 3K20. Świetnie to uśrednia sam rzut.

I chociaż w mechanice wiele plusów nie znajdziemy. To klimat gry samej w sobie jest świetny. Możliwości po prostu się nie kończą. Każdy nowoczesny wynalazek możemy molochowi w buty wsunąć. W końcu kto wie co taki super-komputer jest w stanie opracować? Sesje mogę być od neandertalskich klimatów aż po nano-nowoczesne. Straszne horrory z potężnymi mutkami, a naet komedie z prze-ćpanymi gangerami z Darek Vision. A propos ćpania. Tornado jest kolejnym dużym plusem. Czy to iluzja? Czy na prawdę podróż w czasie? Nie wiesz? Może pora spróbować. Podczas odlotu możliwości sesyjne potęgują. W końcu na haju może wszystko się wydarzyć.

Podsumowując:
Plusy za mechanikę- Urozmaicone kreowanie postaci + nie najtrudniejszy system. Niestety nie jest ani najprostszym systemem ani też najbardziej realistycznym.
Plusy za klimat- Niezliczona ilość plusów. Dla każdego coś się znajdzie!
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem