Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2006, 16:57   #31
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
Major popatrzył przenikliwie po twarzach pytających.

- Smoki czy inne maszkarony. W moim oddziale nie ma różnicy. Szkolenie mogliście przejść już dawno temu. Poza tym główne chodzi nam o to byście się zgrali i instynktownie odpowiadali na zachowanie waszych towarzyszy. A co do Ciebie synu to dobre pytanie. Oczywiście, że nie będziecie nigdy wyszkoleni tak jak inni w waszym oddziale. Widzę wśród was nieźle wyrośnięte chłopiska jak i takich, którzy za przeproszeniem, posturą to są skromniejsi od mojej świętej pamięci babki. Chodzi nam o to byście wszyscy poznali co to trud i cierpienie. Cokolwiek wam zadamy będzie i tak o wiele przyjemniejsze niż trening jki ja przeszedłem wstępując do Legii Cudzoziemskiej. Jutro poprowadzę wam rozgrzewkę poranną i zobaczę jak się ruszacie. Potem zademonstrujecie nam swoje silne strony. My znajdziemy wasze słabe i postaramy się je wyeliminować. Nie będę przed wami ukrywać, że damy wam tak po dupie, że wasze dzieci będzie boleć. Nie ukrywam też, że pewnie dzięki temu dożyjecie do momentu aż będziecie mogli je zmajstrować.
 
__________________
It`s not a vengance, It`s Punishment
SHAQER jest offline