Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2010, 22:13   #11
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
Wsiadając do samochodu, zaczął nucić jakąś wesołą i głupawą melodyjkę, samemu uśmiechając się tak, jakby właśnie wygrał milion dolców na loterii. I gwizdał tak długo, dopóki jego pasażer. Momentalnie z jego ust uśmiech zniknął, a Nicky stał się poważny tak, jakby nigdy się nie uśmiechał.
- Odrobiłem pracę domową i wiem, kim pan jest, panie Anthony...
Ostatnie słowo podkreślił w charakterystyczny sposób, w jaki często mężczyzna wypominał kłamstwo. Oczywiście nie miał pojęcia, z kim miał do czynienia - ale musiał spróbować.
- Chcę zawiązać z tobą sojusz. Bo wydajesz się najkonkretniejszym z tej wesołej gromadki. Ufam szefowi, ale nie wiem, czy można ufać temu lekarzowi, czy tej płotce. A zapewne wiesz, że bez współpracy, gówno osiągniemy.
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D
Lechun jest offline